class="wide-page">
Головна » Файли » Порядок прийому дітей до закладу

Порядок прийому дітей до закладу дошкільної освіти
04.01.2019, 8:36 AM

Порядок прийому дітей до закладу дошкільної освіти

 

З метою забезпечення виконання норми статті 39-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 26.01.2018 №157 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України», листа Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2018 № 111-01/89 «Міністерству освіти і науки України» управління освіти і науки відкликає лист 06.03.2018 № 03-14-365 «Щодо зарахування дітей до закладу дошкільної освіти».

Разом з тим інформуємо, що відповідно до Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами) (далі – Положення) прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється завідувачем.

 

Прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

  • свідоцтва про народження дитини,

  • документів, що підтверджують пільгу на позачергове або першочергове зарахування дитини до закладу,

  • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти,

  • довідка про проведені щеплення, зазначені у формі первинної облікової документації №063/о «Карта профілактичних щеплень».

Зарахування та прийом до закладу дошкільної освіти дітей, батьки яких відмовляються від щеплень, або ж якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, вирішується лікарсько-консультативною комісією при закладі охорони здоров'я, про що надається відповідний висновок.

Зарахування дітей на підставі інших документів та черги у електронній реєстрації зазначеним Положенням не передбачено.

Відповідно до пункту 10 Положення формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень). Отже, новостворені групи закладів дошкільної освіти мають бути сформовані до 01 вересня поточного року, відповідно до поданих батьками заяв.

Першочерговий прийом дітей до дошкільних навчальних закладів

 

Інформуємо, що позачергово зараховуються:

Категорія: Порядок прийому дітей до закладу | Додав: kozachenkoinn
Переглядів: 203 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar